Orzeł Źlinice - strona oficjalna

• GLKS Kietrz - Racłavia Racławice Śl. 2:2
  • Orzeł Źlinice - Czarni Otmuchów 1:0

2013.05.18 Orzeł Źlinice - Piast Strzelce Op. 0:1

Zakończenie sezonu 2015/2016 !!!

• autor: Boban10, 2016-06-19 16:54

Czwartkowy trening był ostatnim spotkaniem naszych zawodników w zakończonym sezonie. Po " dziadku " który zostanie zapamiętamy z " siatki " jaką otrzymał trener Lisicki po uderzeniu .....głową ....przez Tomka Schichtę rozegrany został mecz kawalerowie kontra żonaci. Po rzutach karnych zwyciężyła ta druga drużyna i zaczęła się oficjalna część treningu. Trener Maciej Lisicki podziękował zawodnikom za zaangażowanie przez cały sezon i wyraził nadzieję że kolejne miesiące pracy będą równie owocne. Jak podsumował Prezes Henryk Olsok mimo braku miejsca premiowanego awansem całe rozgrywki należy uznać za bardzo udane, więcej było zwycięstw i chwil radości niż chwil smutnych. Cieszy frekwencja na treningach która jak na ligę okręgową była rewelacyjna!!! Klub dalej realizuję strategie by pierwsza drużyna była oparta na jak największej liczbie zawodników z powiatu i z każdą rundą widać efekty. W naszym klubie nie boimy się stawiać na młodzież i tacy zawodnicy jak Darek i Patryk Plitzko, Dawid Żak, Andrzej Grund, Mateusz Błazy, Paweł Wrotny jako młodzieżowcy dostawali szansę pokazania swoich umiejętności. Zawodnicy tacy jak Tomek Szpon, Łukasz Lokaj, Mateusz Strzelczyk, Tomek Schichta, Krzysiek Werner, Paweł Filarowski, Tomek Koc. Przemek Kuś, Marcin Dworak, Patryk Mrocheń to osoby na które można w klubie liczyć i które kolejny sezon pokazały się z bardzo dobrej strony. Tomek Łysek wzmocnił rywalizację na pozycji bramkarza a Dmytro Kryvoruchyshak okazał się wartościowym zawodnikiem na którego liczymy również w przyszłym sezonie. Te rozgrywki pokazały jakim wzmocnieniem na boisku i szczególnie " w szatni " jest Tomek Copik którego doświadczenie i zasady są znakomitym przykładem dla młodszych zawodników. Kawał dobrej roboty wykonał trener Lisicki który profesjonalnym podejściem do treningów i pozytywnym nastawieniem sprawił że widać było kolektyw i świetną atmosferę w drużynie.Największym minusem obecnych rozgrywek była ciężka kontuzja Jakuba Malinowskiego :( Brak " Malinki " na boisku był nadto widoczny jednak najbardziej wszystkim brakowało uśmiechu i dobrej atmosfery która zawsze towarzyszy naszemu sympatycznemu zawodnikowi. Podziękowania także dla Andrzeja Froni i Darka Broja na których nasz klub zawsze może liczyć w sprawach boiskowych i organizacyjnych i mamy nadzieję na pomoc w kolejnych rozgrywkach. Dziękujemy dziewczynom ze sklepiku, Piotrowi Holubko który zawsze był pomocny i Panu Alfredowi Olsok za wałowanie boiska. Każdemu kibicowi i sponsorowi dziękujemy za wsparcie dzięki czemu nasz klub tak dobrze funkcjonuje na piłkarskiej mapie Opolszczyzny. Na końcu największe podziękowania dla Prezesa Henryka Olsoka który " trzyma " klub na poziomie, zapewnia komfortowe warunki meczowe i treningowe, nasi zawodnicy przez cały sezon czuli wsparcie Prezesa który widział że na tę grupę warto stawiać i wspierał naszą drużynę. Bardzo dziękujemy i liczymy na kolejne udane sezony pod przewodnictwem Prezesa Olsoka !!!

autor: ~H.Zamojski 2016-06-19 17:55:57

Autor: Treść:pozostało znaków: