Orzeł ¬linice - strona oficjalna

• Jedno¶ć Rozmierka - Porawie II Większyce 2:4
  • GLKS Kietrz - Racłavia Racławice ¦l. 2:2
  • Orzeł ¬linice - Czarni Otmuchów 1:0

MKS Gogolin - Orzeł Żlinice 3-1(1-0)

zalogowanych i 2 go¶ci

Aktualno¶ci

Orzeł ¬linice - LZS Walce 3:1(1:1) Liga Okręgowa

• autor: Boban10, 2017-06-03 23:17

herb Orzeł ¬linice Informacje o kadrze Orzeł ¬linice

1. Łukasz Lokaj
2.
Marcin Gackowski  (1 asysta)
3.
Przemysław Ku¶
4.
Marcin Dworak
5.
Dariusz Plitzko
6.
Andrzej Grund
7.
Jakub Malinowski
8.
Dmytro Kryvoruchyshak
9.
Dawid Żak bramka  zmiana 87" Tomasz Koc  (1 asysta)
10.
Mateusz Błazy bramka
11.
Krzysztof Werner  (1 asysta)  zmiana 71" Paweł Grabowski bramka

herb Orzeł ¬linice Zawodnicy rezerwowi Orzeł ¬linice

1. Tomasz Łysek
2.
Dominik Wrzos

Trener: Tomasz Copik

Po ¶rodowej wpadce Nasze Orły wróciły na wła¶ciwe tory i pokonały drużynę LZS Walce. Przed meczem Trener Tomasz Copik oraz Prezes Henryk Olsok mobilizowali nasz± drużynę by w ostatnich 3 spotkaniach pokazać się z równie dobrej strony jak w praktycznie wszystkich pozostałych w tej rundzie. Pocz±tek spotkania nasz zespół miał bardzo dobry czego zwieńczeniem była akcja stadiony ¶wiata. Praw± stron± ruszył Marcin Gackowski którego perfekcyjne do¶rodkowanie pięknym uderzeniem głow± na bramkę zamienił Mateusz Błazy. Niestety chwila nieuwagi i po prostym błędzie w obronie rzut karny wywalczyli go¶cie. Łukasz Lokaj był bardzo bliski obrony jedenastki jednak silne uderzenie przełamało ręce naszego bramkarza. Od tego momentu to drużyna LZS Walce przejęła inicjatywę i gdyby nie kilka fantastycznych interwencji " Loka " to go¶cie powinni wyj¶ć na prowadzenie. Jednak w 60 minucie spotkania to nasi zawodnicy przeprowadzili kluczow± dla spotkania akcję. Krzysiek Werner zagrał w uliczkę do Dawida Żaka który wyszedł sam na sam z bramkarzem go¶ci i uderzeniem lew± nog± nie dał mu najmniejszych szans na skuteczn± interwencję. ¦wietne okazje mieli jeszcze Błazy i Werner jednak obu zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu akcji. Ostatnia bramka to zasługa dwóch wprowadzonych w końcówce meczu zawodników Tomka Koca i Pawła Grabowskiego. Ten pierwszy ¶wietnym podaniem sprawił że na znakomitej pozycji znalazł się popularny  " Graba " który uderzeniem po długim rogu przypieczętował nasze zwycięstwo. Awans z naszej grupy wywalczyła już drużyna Sparty Paczków ( gratulujemy ) a Nasze Orły już za tydzień stocz± pojedynek z drużyn± Naprzód Ujazd Niezdrowice a zwycięzca będzie miał duże szanse zakończyć sezon na 3 miejscu.

Autor: Tre¶ć:pozostało znaków:

Orzeł ¬liniceCzarni Otmuchów