Orzeł Źlinice - strona oficjalna

• GLKS Kietrz - Racłavia Racławice Śl. 2:2
  • Orzeł Źlinice - Czarni Otmuchów 1:0

Foto archiwum Orła

Zakończenie sezonu grup młodzieżowych Orła :)

• autor: Boban10, 2017-06-25 22:41

W Naszym Klubie praca z młodzieżą od dłuższego czasu należy do priorytetów czego dowodem są setki dzieci które aktywnie uczestniczyła w treningach, obozach i meczach. Kadra trenerska gwarantuje wysoki poziom zajęć a efektem pracy szkoleniowców są zawodnicy którzy weszli do kadry pierwszego zespołu i w większości stanowili o jego sile. Jak jednak podkreśla Prezes Henryk Olsok najważniejszą rzeczą jest by każda młoda osoba będąca w klubie uczyła się pewnych zasad i wartości, funkcjonowania wśród rówieśników, systematyczności, reguł fair play oraz swoim zachowaniem dawała dobry przykład reprezentując barwy Orła. Poniżej przedstawiamy opis ze spotkania podsumowującego sezon grup młodzieżowych ( podziękowania dla Pani Beaty Cygan ).

W dniu 22 czerwca 2017r. prawie wszyscy zawodnicy grup młodzieżowych : Młodziki, Żaki, Orliki i Skrzaty razem z rodzicami i trenerami Mariuszem i Romanem spotkali się na  wspólnym podsumowaniu sezonu.
Spotkanie  zaczęło się od wspólnego  treningu z Tomaszem Copikiem, który po bogatej karierze jako zawodnik odnosi coraz większe sukcesy jako trener min w drużynie naszych seniorów oraz grup młodzieżowych Odry Opole.
Wspólna gra i rozmowa z tak  doświadczonym zawodnikiem - trenerem  może pomóc chłopcom w przyszłości w stawaniu się coraz lepszymi zawodnikami.
W tym czasie trener  z rodzicami  podsumował sezon i powiedział o planach na przyszłość, oraz o zbliżającym się obozie wakacyjnym.
Był czas na kawę i pyszne domowe ciasto oraz smaczną kiełbaskę z grilla  i wspólne rozmowy między sobą.
Spotkanie zakończyło się  meczem integrującym rodziców i  zawodników, który pokazał , że łączy nas wszystkich jedna pasja.

Dziękujemy wszystkim , którzy pomogli nam to spotkanie zorganizować.

Jednocześnie informujemy, że cały czas trwa  nabór  chłopców  do naszej drużyny.
Trener Mariusz Suchecki : 504 314 025

Trener Roman Stoksik : 602 292 948